Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécs comenius tényleg első...

Pécs comenius tényleg első évben nem kell iskolába járni interneten keresztül kommunikáltok a tanárokkal?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt hol hallottad, de én pl gyógyszertári asszisztensnek tanulok a Comeniusban és ilyenről szó sincs. De akiket még ismerek, pl masszőrök náluk sem így van.
2012. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés csak a honlapjukon olvastam de aztán rájöttem hogy félreértelmeztem de amúgy milyen a suli?nem mesélnél egy kicsit a képzésekről jó ez az oktatás tanárok diákok pl kollégista vagy ha igen milyen kollégium nem találtam semmit róla a neten
2012. máj. 8. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is a comeniusba járok és gyógyszertári asszisztens szakon tanulok. Idén végeztem az első évet. Én nagyon meg vagyok elégedve a sulival, a tanárok is normálisak, a suli nagyon rugalmas, ha lehet ezt így mondani.. Van kollégiuma, viszont információt nem tudok róla mondani, de szerintem menj be egyik nap és kérdezd meg milyen képzések vannak.
2012. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi nagyon rendes vagy már mindent elintéztem szeptemberben már én is oda járok kollégiumom is van már szóval minden okés :)
2012. aug. 3. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!