Kettes matekkal irány a matekfakt! Őrült vagyok?

Figyelt kérdés

Kettes leszek évvégén matekból, már nem tudok ellene mit tenni.

Két matekfakt csoport indul: egy a jobbaknak, egy másik pedig a kevésbé jóknak. Új tanár tanítana engem: az idei a jobbakat viszi tovább, ennek nagyon örülök, úgy gondolom, hogy új tanár, új lehetőség.

Az idei tanárommal nem szimpatizáltam, rengeteg számomra teljesíthetetlen dolgozatot írtunk : iszonyú nagy pörgés, tényleg eszméletlenül kevés idő, amit tükrözi az évvégi kettesem.

Tehát szeretem a matematikát, nem bánom meg, ha abból megyek faktra?

10. osztályos F, Bp.



2012. máj. 10. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj. Szerintem nagyon jó, hogy ilyenbe belevágsz, próbáld csak meg, aztán maximum ha nincs ott helyed, akkor leadod. Tudtommal októberig lehet változtatni. Még talán logikus is, hogy a matekot választottad, hiszen ami nem megy abból kell óratöbblet, plusz érettségi tárgy.
2012. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy őrült vagy-e :) Viszont érdekes, mert nálunk a suliban a faktra jelentkezést csak 4-es és 5-ös jeggyel engedték.
2012. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!