Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kérhetnék vélemény olyanoktól...

Kérhetnék vélemény olyanoktól akik az IBS-re (International Business school) járnak?

Figyelt kérdés
Olyanoktól is szívesen veszem akik nem járnak oda, de van használható információjuk. ( Ami nem abban merül ki, hogy drága.)

2012. máj. 12. 20:40
 1/2 Hajnalka Kovács válasza:

Szia!

Én az IBS-be járok, jelenleg 3. éves vagyok vagyis a szakmai gyakorlati évemet töltöm. Ez úgy gondolom az IBS egyik legnagyobb előnye, hogy nem csak az órákon adnak át gyakorlati tudást, hanem a harmadik évben egy teljes évet dolgoznom is kell, és ezalatt valóban kipróbálhatom azt, amit az iskolában megtanultam, és egy év alatt tényleges szakmai tapasztalatot szerezhetek. A másik nagy előnyének látom azt, hogy rengeteg országból érkeznek diákok, így olyan nemzetközi kapcsolatrendszerre tettem szert, amit mindenképpen hasznosíthatok majd a jövőben bárhol fogok dolgozni.

Az ára valóban magasnak tűnik, de most már máshol is ennyibe kerül egy angol nyelvű program, lásd például a Corvinust, ahol fillérre pontosan ugyanannyiba kerül az oktatás, mint az IBS-en: (690 ezer Ft félévente). Viszont azért az egyáltalán nem mindegy, hogy utána lesz-e állásom vagy nem, és lesz-e esélyem jól keresni vagy nem. Én ugyan más felsőoktatási intézménybe nem jártam, tehát összehasonlítani nem tudom, de azt tudom, hogy itt érdekes és jó dolgokat tanulok (ráadásul angolul), és olyan lehetőségeket kínál az IBS karrier központja, hogy biztosan tudom, hogy lesz munkám végzés után.


Üdv!

2012. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ:)!!!!
2012. máj. 17. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!