Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerdán lesz középszintű...

Szerdán lesz középszintű földrajz érettségim, előrehozom 11es vagyok. Hogyan tanuljam meg a topográfiát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

any*d 3,14csáját érettségizel te 11 évesen, ki hisz neked

amúgy meg gyürödés, vetődés azt cső

ajánlom kiss ádám érettségi(showder klub) dzsátúbén találsz videot :D

2012. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
11. osztályos vagyok te gyökér ha már ekkora szád van erre rájöhettél volna -.-"
2012. máj. 13. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor + 10.be megtanultad... :D
2012. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jelöld be egy térképeken azokat amiket meg kell tanulnod, szép színesen :D és nézegesd mást nem nagyon tudsz vele csinálni
2012. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csináld meg az összes érettségi topográfiáját, az nagyon sokat segít + atlaszt próbáld memorizálni.
2012. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is holnap,azaz szerdán írom és én is tizenegyedik* osztályos vagyok.

*a gyengébbek kedvéért


Én jártam egész évben föci faktultációkra. Így ezzel is átismételtem,amit előtte 2 évig tanultam,meg persze itthon az atlasz lapozgatása is segítség + a neten kerestem régebbi feladatokat,megcsináltam,megoldókulcsot is találtam hozzá mellékelve. Sok-sok ismétlés,gyakorlás! Hajrá!


Egy kis segítség. Itt a 2011-es feladatsor:

[link]


Megoldás:

[link]

2012. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tanultam meg, hogy volt 2 vaktérképem, egyik üres, másik kitöltve. És egy listám, amin a földrajzi nevek voltak. Ráböktem egyre, azt megkerestem az üresen és utána ellenőriztem a kitöltötten. És ezt addig csináltam, amíg nem ment. (Bár én nem érettségiztem földrajzból, csak órára így tanultam. Az meg egyszerre kevesebb, gondolom.)
2012. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!