Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Süketnéma párom nagyon szeretn...

Süketnéma párom nagyon szeretne jogositványt szerezni C kategóriából! Ismertek oylan siketet akinek van ilyen? Elvileg törvény tiltja Tud erről valaik valamit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy tudom,sajnos a halláskárosodás,siketség kizáró ok a jogosítványhoz!Önmagára és másokra egyaránt veszélyt jelenthet az utakon!
2009. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jó lenne, ha nem neveznéd párodat süketnémának, mert olyan sértő... Lehet szerezni C kategóriából jogsit, szerintem. Bárhol. Tanfolyamakra tolmács elkísérhet, sőt ingyen van a tolmács. De először orvosira kell mennie, hogy megkaphassa az alkalmassági papírt. Nem tudom, hogy a siketek között kinek van olyan C kategóriájú jogsija...Most hirtelen nem jut eszembe.
2009. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!