Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a vagyonőri tanfolyam?

Milyen a vagyonőri tanfolyam?

Figyelt kérdés
Kilátásban van egy munkalehetőség és azt mondták kell vagyonőr vizsga hozzá. Rákerestem és számomra olybá tűnik, hogy ez a biztonsági őr képzés része. Lány vagyok és nem igazán tetszik nekem ez az egész. Ugyanaz a vagyonőr meg biztonsági őr? Külön csoport indul nőknek és férfiaknak vagy egybe vagyunk rakva? Semmi kedvem pisztollyal hadonászni meg embereket a földhöz vágni. Vagy nem erről szól a dolog?
2012. máj. 15. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:

vagyonőr= biztonsági őr.


tehát ott fogsz állni, telepeket, boltokban ,és őrzöd az értékeket,személyeket.


egybe van férfi/nő

ha fegyveres biztonsági őr képzésen veszel részt akkor fegyverrel is "hadonászni" kell 2 perc erejéig.


ha csak sima biztonsági őr leszel akkor nem lesz fegyvered, nem kell hadonászni.


fogásokat megtanítanak, szóval lesz olyan hogy meg kell fogni az embert egy speckó fogással és elvezetni.

2012. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!