Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-biológia szakos hallgatót...

ELTE-biológia szakos hallgatót kérdeznék: KB. Mennyi felvételi pontszámra lehet számítani biológia alapképzésen? Mik a kötelező tárgyak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

huhh, tavaly volt 321, szerintem olyan 350-360 környékén lesz most, de ez csak aját vélemény

Kötelező tárgy alatt az egyetemen tanult kötelezőket érted, vagy amiből éretségizni kell?

(mert az egyetemi tárgyakból elég sok van...)

2009. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egyetemen belüli kötelező és választható tárgyakra gondoltam, az érettségin túl vagyok. Minek köszönhető ez a nagyarányú ponthatár emelkedés?
2009. jún. 27. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem fog ememlkedni, de fogalmam sincs hogy mennyit, ez a 30-40pont plusz csak saját vélemény, nem lehet boztosat mondani, ez is lehet, hogy kevesebb lesz


a tantárgyakat megtalálod itt: [link] a Bsc tantervek cím alatt a baloldali menüben, ott katt a biológia Bsc-re és kiadja neked az összes bsc-s tárgyat, ami kötelező( kémiák elég húzósak szoktak lenné, és az állatszervezettanok is...) meg asszem azt is ami választható

2009. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!