Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nincs ingyenes gyógymass...

Miért nincs ingyenes gyógymasszőr, vagy fogtechnikus képzés?

Figyelt kérdés

2011-ben érettségiztem, felső fokú német nyelvű vizsgát tettem, de sajnos nem tudok elhelyezkedni, csak időszakos, bizonytalan diákmunkákat sikerül szereznem, ami nem túl biztos munka, na meg a fizetés sem a legjobb.

Szakmám nincs, éppen ezért is nehéz elhelyezkednem. Tudom, hogy vannak ingyenes OKJ-s képzések, meg is nézegettem őket, épp logisztikán vagyok, de ami érdekel, az a fent említett két képzés. Sok képzést 23 éves korig ingyen meg lehet csinálni. Ez a kettő miért marad ki a sorból?


A kategóriáért bocsi, de itt vagytok a legtöbben, akik válaszolgatnak :)


21/L


2012. máj. 16. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát..kb szerintem azért nem ingyenes, mert még keresni is lehet vele, amugy az fog. asszisztens van, utána ha elhelyezkedsz, akár el is küldhetnek rá. Pesti vagy? [link]
2012. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fogászati asszisztens tudom, hogy van, de fogtechnikus nincs :) Lehet igazad van, pont azért nem ingyenesek, mert ezekkel keresni is lehet. Köszönöm a linket.


Nem pesti vagyok :)

2012. máj. 16. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne? Ki fizetné? Az állam valószínűleg azt támogatja, amelyikre maguktól nem jelentkeznek elegen az emberek, és ez egyik sem ilyen.
2012. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván. Köszi.
2012. máj. 16. 19:27
 5/6 anonim válasza:

Hogyne lenne, mindkettő van...


[link]


[link]


Előző válaszoló téved, ennek a szempontnak semmi köze az állami finanszírozáshoz...

2013. febr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ingyenes esti sport és gyógymasszőr képzés korhatár nélkül:


1114 Budapest, Vásárhelyi Pál utca 4-6. (a Móricz Zsigmond körtérnél)

2014. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!