Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvesznek ha nincs nyelvvizsgám?

Felvesznek ha nincs nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a NKE had és biztonságtechnikai mérnöki szakára de nem lett meg a nyelvvizsgám. Van értelme elmenni az alkalmassági vizsgálatra ha nincs nyelvvizsga vagy azért próbáljam meg?
2012. máj. 16. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne próbálnád meg ha oda akarsz menni?Nem is értem a kérdést,nincs vele mit veszíteni.Azt hogy felvesznek e nyelvvizsga nélkül ennyi infóból nem lehet megállapítani, te tudod mennyi pontot lesz kb. ezen kívül.
2012. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak azért mert azt írják, hogy oda csak azok jelentkezhetnek akik rendelkeznek középfokú nyelvvizsgával
2012. máj. 16. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
telefonálj a th-ra és kérdezd meg! de ha a felvin az van, hogy kell a szak megkezdésénél már egy nyelvivzsga, akkor sztem bukta...
2012. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!