Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány éves korig lehet államila...

Hány éves korig lehet államilag támogatott egyetemi képzésre jelentkezni? Ha már külföldön (saját pénzből) elvégeztem egy BA képzést, attól még mehetek államira Magyarországon?

Figyelt kérdés
Van már egy diplomám de teljesen más szakot szeretnék elvégezni Magyarországon, ezért érdekelne. Tud valaki erről konkrétabbat?
2012. máj. 17. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem korhatáros a dolog.. de ha már van diplomád nem támogat többet az állam. De kérdezz rá az egyetemen.
2012. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de honnan tudják hogy nekem már van egy diplomám, mivel külföldön szereztem? Ha nem mondom meg?
2012. máj. 21. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek kérded ne mond meg.
2012. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz... épp azért írtam ki a kérdést, mert nem tudom hogy ha nem mondom meg akkor is ki tudják-e nyomozni, stb... de úgy látom senki nem tudja igazából úgyhogy mindegy is.
2012. máj. 22. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!