Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket válasszam? Komlósi...

Melyiket válasszam? Komlósi Oktatási Stúdió ( riporter/újságíró), vagy Schola Europa (média moderátor okj) képzés?

Figyelt kérdés
Melyik ad jobb képzést? Melyikkel lehet könnyebben elhelyezkedni a médiában?
2012. máj. 19. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
leginkább semelyikkel, ha a médiában akarsz dolgozni, oda protekció kell vagy hatalmas szerencse.Azonban Schola-ról annyit tudok nyilatkozni, hogy én ott végeztem moderátor szakon, 2007-ben, nagyon jó a képzésük, nagyon jó tanárokkal, nagyon jó légkörrel. Legszebb két évem volt, de mai napig nem dolgozom a szakmában, (kivéve azt a kevéske időt, amit a gyakorlati helyen töltöttem, pár hónapot) Mindenhova, ahova jelentkeztem azzal dobtak vissza, hogy pályakezdő vagyok. Sajnos az is maradtam...
2012. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ! sajnálattal hallom ezt,de nem te vagy az első,akitől ezt hallom...:( azért köszi,akkor másféle szakmát nézek magamnak. amivel el is lehet helyezkedni...csak tudnám akkor mi a fenének van ennyi médiás képzés. :S az ember elkezd reménykedni aztán meg pofára esik.

23/L

2012. aug. 5. 00:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzatok az elsővel, 7 év sok idő, azóta már változtak a dolgok.


Újsághoz bekerülni, rádióhoz bekerülni még bizonyára tényleg nehéz. De ma már nem csak tévé meg rádió létezik, hanem ott az internet, Youtuber is lehetsz, saját blogot csinálhatsz, és ha ezek megvannak, már nem vagy pályakezdő. Csapatot is kereshetsz.


Annyi, hogy addig is valamit dolgoznod kell, fenntartanod magadat.


A kérdésben említett iskolákat nem ismerem, de az első sem válaszolt érdemben.

2019. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem tudom módosítani az előzőt, az első válaszolt érdemben is, ezt elismerem, javítanám, ha tudnám.
2019. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!