Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek, melyik suliba...

Szerintetek, melyik suliba kéne menni, ha nyomozó akarok lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves vagyok még, de érdekel,hogy ha nyomozó szeretnék lenni, akkor milyen suliba menjek, és azon belül milyen szakra.

Azért érdekel, mert akkor úgy tanulnék, ha kell többet, és ,hogy miből kell emelt szintű érettségi(persze,ha kell).

A válaszokat előre is köszi! :)


2012. máj. 19. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karára (ez a régi Rendőrtiszti Főiskola) tudsz jelentkezni különböző szakirányokra a bűnügyi-igazgatási szakon belül, így lehetsz nyomozó. Nagyon komoly alkalmassági vizsga van, érettségi belügyi rendészeti ismeretek vagy magyar vagy matematika vagy történelem.


Az egyetem honlapja: [link]

2012. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!