Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdalkodasi es menedzsment...

Gazdalkodasi es menedzsment alapkepzessel milyen mesterszakot erdemes elvegezni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
mekdonálc
2012. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy neked mik a terveid, és milyen irányba akarsz menni. Ennyire fogalmad sincs? Én vezetés és szervezésre jelentkeznék.
2012. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elso. nem vagyok kivancsi az ilyen ostoba valaszokra,mint a tied.. azolyan ember dolgoznak ott,mint te. Reszletkerdes, h milyen szakot vegez el. A te esetedben semmit......


Masodik. A kontroller szakirany erdekelne peldaul, de nem tudom hogy azzal pl. Mennyire lehet elhelyezkedni

es ha mar olyan szakot valasztanek ami tultelitett, valami olyan mesterkepzest valasztanek amivel van eselyem allast talalni..

2012. máj. 24. 07:48
 4/5 Mihalecz Tamás válasza:
Én a linkben jelölt a szakot végzem. Nagy igény van a munkaerőpiacon az ilyen jellegű tudásra. Alapszakom nekem is gazd.men. volt. Szerintem érdemes kicsit utánajárnod. [link]
2012. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 San023 válasza:
Amilyet csak akarsz.
2012. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!