Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Beadnátok más dolgozatát?...

Beadnátok más dolgozatát? Fontos! SOS

Figyelt kérdés
Etika dogámat visszadobták, mert nem lett meg a kért oldal, így a dupláját kell írnom. De ha annyit nem tudtam, emennyit még úgy sem tudok. Találtam egy oldalt, antiiskola.eu, itt valaki már megcsinálta évekkel ezelőtt és fel is tette. Pont ez a tárgy, ez a téma csak másik szak egy másik egyetemen. Ti meg mernétek kockáztatni?
2012. máj. 25. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Kulcsszavakkal kereshető? Mennyire könnyen megtalálható az oldal? Mennyire neteznek a tanárok? Milyen szakra jársz?

Nem valami etikus pont az etika doga címszó alatt más dogáját beadni, ha már annyira nincs idő/kedv, akkor legalább fogalmazd át az egészet és tegyél hozzá/vegyél el.

Viszont ha megtalálják, akkor a tárgyat tuti buktad, a magadtól megírt részét is. Egyetemfüggően pedig dékáni ügy is lehet belőle, mondjuk ez nem szakdolgozat, talán csak egy ejnyebejnye lesz.

2012. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nem merném max átírnám valamennyire a dogát de nem adnám be ugyanazt levágós lenne simán megkeresnék neten.
2012. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Összevágtam a saját véleményemmel írttal. De még így sincsen meg a kért oldal, 1 hiányzik. Etika tárgy és pont a dékánnak kell írni!
2012. máj. 25. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem célszerű, mert ugye utánakereshető a dolog. Lásd: Sch. Pál, GY.Ferenc, :DD
2012. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!