Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ORVOSOK FIGYELEM! Elég az...

ORVOSOK FIGYELEM! Elég az utolsó évben készülni az emelt kémiára és bioszra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt ne keress orvosokat, max orvostanhallgatók vannak.

Amúgy meg képességektől függ. Vki végigtanulja a gimit, még se jut be, vki meg utolsó fél évben rákapcsol és bekerül.

2012. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én világ életemben orvos akartam lenni, úgy is tanultam. Az általános iskolát és a gimi első évét 5,0átlaggal végeztem. Aztán mint minden lánynál jött az első szerelem, és minden fontosabb lett. Most érettségiztem, és év elején kaptam össze magam, mert tudtam, hogy így nem lesz belőlem semmi. Hála isten a biosz emeltem nagyon jó lett, és viszonylag a kémia is. Csak az évvégi jegyeim a neccesek :/ Mindenesetre remélem meglesz.

Ha komolyan gondolod, és teszel érte, akkor ráérsz az utolsó évben is. De ha biztosra akarsz menni, kezdd el 10.ben rendesen. :)

2012. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!