Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megérné diplomatán...

Szerintetek megérné diplomatának tanulnom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs kifejezetten olyan, hogy "diplomata képzés", ezt már sikerült megtudakolnom. Ennek ellenére szeretném megtudni, hogyha belevágnék akkor mennyi esélyem valósítható meg. Tanárom javaslatára alapozva kezdtem ezen gondolkodni és megmondva az őszintét jobbat nem is tanácsolhatott volna, mert ez az a foglalkozás, ami A-Z-ig érdekel.

Jövőév végére meglesz az angol felsőfokú nyelvvizsgám és két éven belül az orosz középfok is. Most közgazdaságot tanulok és a tanulmányi eredményem sose volt 4,8 alatt.

Legfőképpen kompetens személy tanácsát kérném ilyen téren, hogy melyik suliba/milyen szakra kéne jelentkeznem. Melyik tantárgyból tegyek emeltet és ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban azt is nagyon szívesen venném.


Köszönöm: 17/L



2012. máj. 27. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
nemzetközi kapcsolatok szak az szerintem amit keresel
2012. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!