Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot végezzek, hogy...

Milyen szakot végezzek, hogy munkát is találjak utána?

Figyelt kérdés
Most fejezem be a 2. félévemet gazdálkodási és menedzsment szakon. Azon gondolkozom, hogy ezzel valószínűleg nem fogok tudni jól elhelyezkedni, úgyhogy emellé (vagy ehelyett - de már benne van jópár forintom, úgyhogy inkább emellé) elkezdenék még egy iskolát, amivel mondjuk állásom is lehet. Tipikusan valamilyen mérnöki szakra gondoltam. Mit gondoltok, hol és pontosan milyen szakra kellene jelentkeznem 330 ponttal?

2012. máj. 28. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
A győri Széchenyi Egyetemen színvonalas a műszaki oktatás, de szerencsére a bejutás nem nehéz, elég a 330 pont is. Én azt javasolnám. Az, hogy milyen szak, rajtad áll, neked kell eldöntened, hogy melyik terület érdekel a legjobban. Minden mérnöki szakkal jól el lehet helyezkedni, talán az építő/építész nem annyira szerencsés ma Magyarországon. Gépész, villamos, közlekedési, mechatronikai, járműmérnök stb. mindegyik nagyon jó szerintem.
2012. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!