Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok mondani nehány olyan...

Tudnátok mondani nehány olyan mérnök szakot ahol viszonylag több lány van (>20%), jól lehet vele keresni és nem szükséges hozzá kivételes rajztehetség?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!:) 16/L
2012. máj. 28. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Biomérnök, vegyészmérnök.

De ha nem annyira lényeges a lány arány, akkor bármelyik szóba jöhet, az építészmérnökön kívül. Bár szerintem azért azér egy villamosmérnök szakon is megvan az a 20% lány.


Mondjuk azért az is lényeges, hogy mi érdekel téged. Mert azért egy vegyészmérnöki szakot össze sem lehet hasonlítani egy gépészmérnökkel.

2012. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is a vegyészmérnököt javaslom
2012. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
élelmiszermérnök
2012. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bio-, Környezet- és Vegyészmérnök, ezek lányosabb szakok elég jó kereseti lehetőségekkel.
2012. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat. Hat a kemia nagyon nem az esetem tehat vegyszernok az ki van lőve, inkabb matek,fizika,info ilyenek erdekelnek diohejban...a többinek viszont utánanézek.:)
2012. máj. 28. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért érdekel a lányarány? Mindenhol akad néhány lány azért, szóval egyedül biztos nem leszel. Én építőn vagyok, nincs sok lány, akik vannak, azok sem valami "agytrösztök" értem azt, értelmes beszélgetést nem sokkal lehet folytatni, de azért 1-2 csaj van, akikkel elvagyunk. A srácok meg rendesek, műszakin a lányok mindig előnyben vannak! :P

Kivételes rajztehetség sem szükséges, kitartás viszont annál több!

2012. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, viszont ha keresetre mész, akkor egyértelműen gépészek és villamosok keresnek legjobban egyetem után.
2012. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
matek, fizika, info? akkor villamos, esetleg gépész, mecha
2012. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!