Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetőség van az érettségi...

Lehetőség van az érettségi újraírására?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy amikor én érettségiztem még csak ez volt,és nem is adtam bele mindent,mert tudtam hogy nem tudok anyagi okokból tovább tanulni.Most viszont lehetőségem van rá,de kellene az emelt szintű,és a biosz érettségi..
2012. máj. 28. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
igen csinálhatsz új érettségit, ha jelenleg nincs tanulói jogviszonyod akkor fizetős
2012. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, de úgy tudom fizetni kell érte. A felvi.hu-n biztosan találsz róla több infót.
2012. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ez nagyon jó hír!!!!!!!!
2012. máj. 28. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
A felvi-hu-nak semmi köze az érettségihez, az oh.gov.hu-n lehet megtalálni az információkat. A következő érettségi időszak ősszel lesz, szeptember 5-éig kell jelentkezni.
2012. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!