Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 éves fiú vagyok és csak 8...

21 éves fiú vagyok és csak 8 általánosom van meg, de szeptemberben tovább akarok tanulni, hány évet kell járnom suliba hogy meglegyen az érettségim?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 11:27
 1/6 anonim válasza:
A középiskolát kell elvégezned, ami négy év.
2012. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 év bizony... de ne ezen agyalj, hogy hány év, mire végzel, meg mennyi idős leszel, meg ilyenek, hanem fuss neki. Nekem is volt olyan osztálytársam, aki nagyon nem akart tovább tanulni általános után, de mégis elvégzett egy szakmunkást. Aztán dolgozot 16 éves korától, majd kb neki is olyan 21-22 éves korában kattant valami a fejében, neki esett a tanulásnak, előszőr leérettségizett, ma meg már fizika és biológia tanár általánosban, most képezi ki magát kémiára és mondta, hogy majd megy tovább, hogy középiskolában is taníthasson.

Úgyhgoy hajrá! Nincs semmi veszve. Bőven jó vagy még!

Sok sikert!

2012. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel csak 8 általánosod van,így 4 év lenne az esti vagy levelező gimnázium is.De ha nem akarsz 4 évet a padban ülni,akkor menj el egy gyorsított érettségire.

Ott 2 év alatt teszed le a 4 évet.

Ha én 34 évesen gyorsítottan le tudtam érettségizni,akkor neked 21 évesen is menni fog.

sok sikert

2012. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja bizony 4 év..én tavaly kezdtem el estin.19/F
2012. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
most interneten rákeresve találtam olyan esti rendszerű képzéseket, ahol a 9-10.osztályt összevontan csinálhatod, így 3 év alatt is összejöhet.
2012. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hm én nem találtam a közelembe olyat ahol 1 év alatt el tudnám végezni a 9. 10. osztályt.olyat igen ahol 250 ezer forint lett volna...hát köszönöm inkább egy évig tovább tart:DD

Ha szerencsés helyen laksz biztos találsz.

2012. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!