Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Cnc forgácsolónak hogyan...

Cnc forgácsolónak hogyan tudok elmenni ingyen?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek és cnc forgácsolónak akarok menni, de csak a felnőttképzésben találtam tanfolyamokat, ami elég magas áron van. Mivel első szakmám lenne , ezt hogyan tudom elintézni ingyen?

2012. máj. 31. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is ezt ne a tudományos rovaton kérdezd meg.

Nagyon gyenge IQ-ról árulkodik...

2012. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lejelentkezel munkanélkülibe, és figyeled az induló tanfolyamokat.Én is így végeztem el, és még pénzt is kapsz havonta, viszont ha nem vizsgázol sikeresen, visszafizettetik veled az egészet
2012. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

AZ ELSŐ VÁLASZOLÓNAK!


Minek irkálsz olyanokat, amihez semmi eszed??? BAROM....

2012. jún. 1. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak azért szóltam, mert ha ehhez is ennyire sután állsz hozzá, akkor sehova se vesznek fel.

Ha meg ilyen durva pokróc vagy, akkor szintén.


Jobb lenne erre is figyelni.

2012. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a második válaszadónak ! Annyit tennék hozzá, hogy ezeken a tanfolyamokon mindenkinek sikerül a vizsga, aki ott van az órákon és figyel! Ne aggódj mindenki meg bírja csinálni, sikerülni fog!
2012. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne menj CNC-snek! gyakorlat nélkül sehova nem vesznek fel!de ha mégis felvesznek,kezdőként semmi tekintélyed nem lesz a kollégák nem szívesen tanítják az újakat! és ha munkahelyet váltasz egy kicsit mindíg újra kell tanulni a szakmát, mert minden cégnél más technológiával, más stílusban dolgoznak!De ha sok év után profi leszel , 10-12 óra munkát várnak el!ennél a szakmánál bármi jobb.!egy 20 éve aktív CNC-s írja ezt neked!
2012. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tanfolyamot végzett ,előképzettség nélküli "cnc forgácsolókból" Dunát lehet rekeszteni.Sajnos ez a szakma nem igy működik.Nem értem miért ennyire vonzó ez mindenkinek?Végezzünk el egy pár hónapos tanfolyamot és dőlni fog a lé...na ez nem igy működik szerencsére.Senki sem fog a 20 milliós gépe mellé egy olyan embert állítani akinek hót fogalma sincs az egészről, mivel egy cnc tanfolyamon sok mindent tanitanak csak azt nem hogy hogy kell forgácsolni.Egyetlen ütközéssel több százezres kárt tudnak tenni a gépben.Én személy szerint csakis forgácsoló előképzettséggel vennék fel cnc tanfolyamra bárkit is.
2012. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ELŐZŐ: De ez bármelyik szakmánál így van,senki se vesz fel gyakorlat nélkül senkit,nem csak cnc-st
2012. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj sima gépi forgácsolónak.Az ingyen van és lehet hogy több ragad rád mint egy cnc tanfolyamon.Ja és keress egy jó cnc-s gyakorlatihelyet.
2012. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sima gépi forgácsolóival se vesznek fel ha felvennének meg már nem lesz hely. ingyenesen elvégeztem ezt a tanfolyamot, cnc képzés a környéken nincs, ha van akkor senki se megy, ha a cnc-t elvégezném meg ugyan ott tartok mint a hagyományossal.
2015. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!