Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit tennétek? Többi lent!

Ti mit tennétek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptembertől leszek 11.es tehát megkezdődne a fakultáció,de csak a fakultációt bizony létszámot elér akkor indul csak,és csak én egyedül választottam az egész iskolába az emelt kémiát,most mit csináljak?

Orvosi a cél biológiából fog indulni meg vana létszám!

De kémia nem és nekem külön tanárra nincs pénzem!

És azérz egyedül eléggé nehéz felkészülni kémiából!

bármilyen tanács!

Ja és még egy kérdés,ha jelentkeztem orvosira akkor máshova nem jelentkezhetek pl:1.Orvosi

2.Kémia tanár

3.Informatika

Ez csak egy példa így is lehetne beadni a jelentkezést?

És ha az elsőbe nem vesznek fől akkor a második az érvényes marad tehát akkor kémiára vennének fől igaz?


2012. máj. 31. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

az első kérdésed te tudod,magadnak kell eldönteni a dolgot.

a jelentkezés meg úgy megy azt jelölsz be amit akarsz,de csak hármat lehet 9000 ftért,de ha négyet (egészen 6 helyig) akkor 18000 papír.és ha nem sikerül az orvosi,akkor jön a kémia tanáros cucc,aztán meg a követekző és így tovább.

2012. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kémia tanár úgy lehetsz csak, ha jelentkezek vmilyen alapszakra (lehet az kémia, biológia stb) és mikor szakosodás van, neked fel kell venni egy másik szakot mellé, az lesz a minor szakod, vagyis a másik tárgyad, amit tanítani fogsz.
2012. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!