Hogy tudom megváltoztatni?

Figyelt kérdés
A SZIE-GTK Pestre kihelyezett karára jelentkeztem és szeretném átírni Gödöllőre. Ez lehetséges? Tudom, hogy nem lehet újat beírni meg csak a finanszírozási formát lehet megváltoztatni.

2012. máj. 31. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Először nem értettem a kérdést,aztán megnéztem, és láttam, hogy van olyan szak ami több helyen is indul(Pest-Gödöllő-Békéscsaba)

Nem hinném, hogy a jelentkezésbe beírt hivatalos helyet megváltoztathatnád, hiszen az majdnem egyenlő azzal,hogy kicseréled a szakot, vagy újat írsz be, bár látszólag nem ez történik. Ez a rendszer hibája is...

Viszont:

Budapesti képzési hely

Cím: 1135 Budapest, Szent László u. 59-61

Telefonszám: (1) 326-0755

Fax: (1) 326-0766

Web: [link]


Nappali munkarend

Cím: 2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.

Telefonszám: (28) 522-000/1905

(28) 522-090

Fax: (28) 522-040

Web: [link]


Van ez a rakat elérhetőség, kérdezd meg, hogy megfelelő indokkal változtatható e, és hogy hova kell fordulnod ez ügyben. Javaslom még, hogy Felvi.hu-n keress Educatio-s elérhetőségeket, vagy ha ők sem tudnak segíteni, akkor Oktatási Hivatal.

De "hagyományos" úton, vagyis bármilyen kérvény nélkül ne, lehetséges, amit szeretnél

2012. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!