Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosira JÁRÓK! Orvosi mellett...

Orvosira JÁRÓK! Orvosi mellett kivitelezhető a rendszeres sport (napi szinten)?

Figyelt kérdés

Minden délután edzésem van.Hiszek abban,hogy kellő időbeosztással lehet napi szinten(3órát) a sporttal foglalkozni. Ti hogy látjátok ezt?Ha nem,miért nem?


(légyszi írjátok meg,melyik egyetem...köszi)


2012. máj. 31. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Órarendtől is függ, van olyan hogy este 8-ig gyakorlatod van. Egyébként megoldható, SOTE saját edzéseire sokan szoktak járni, bár a mindennapi nagyon nehéz. Nem lehetetlen, de ne nagyon képzeld bele magad.
2012. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Napi 3 óra? Majdhogynem kizárt.

Az órarendedet nem úgy teszed össze, ahogy akarod, és gondolom az edzéseid fix időpontban vannak.

Vagy órák helyett szeretnél edzésre járni?

2012. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3 órát? Lehetetlen minden nap 3 órát sportolni
2012. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
napi 1 óra esetleg összejöhet, ha tudod tartani magad a napirendedhez, de 3 óra szinte kizárt.
2012. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Te ezek szerint a SE-re jársz.8-ig gyakorlatok??Én úgy láttam az órarenden,hogy a gyakorlatok inkább délelőtt vannak.Tudom,hogy arra kötelező bejárni.Meg akarok is,amire csak lehet.Ugyanakkor nekem fontos lenne a sport.Nem lehet valahogy felvenni úgy az órákat,hogy a délutánjaim szabadok legyenek?Este is bejárnék én órára ha úgy jönne ki,de a délutánok...

2012. máj. 31. 19:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Többiek,ti melyik orvosi egyetemre jártok,és miért mondjátok azt,hogy ott ez lehetetlen?
2012. máj. 31. 20:01
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok kötekedni,de gondolom orvosin sem az megy állandóan,hogy reggel 8tól este 8ig iskolapad,és semmi más azon kívül
2012. máj. 31. 20:04
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem is az órára járással van a baj, hanem a tanulással, ami kitölti az egész délután. Én ugyan "csak" ttik-s szakra járok, álítólag az orvosi nehezebb, de még nekem se nagyon lenne időm minden nap 3 órát sporttal tölteni, mert sokat kell tanulni, meg az órák se úgy vannak, ahogy te akarod, hanem ahogy meghirdtik őket stb.
2012. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Alapból nem értem, hogy miért kell ezt a kérdést már vagy harmadszorra feltenni, mikor az első két alkalommal is leírták vagy öten, hogy nem igazán megoldható.

Orvosin nem te rakod össze az órarended.

Nem úgy veszed el az óráid, ahogy akarod.

Akkora veszed fel, amikor a te csoportodnak van, nincs variálás.

Nálunk pl. pont, hogy az előadások voltak délelőtt, délután meg a gyakorlatok.

Meg lehet oldani 3 óra sportot akkor, ha nincs időhöz kötve a sport. Azaz ha este mondjuk elmész kondiba, vagy a lyukas óráidban.

De az, hogy te minden egyes nap 3 órát edzésen legyen, szinte kivitelezhetetlen.

A "szintét" azért teszem hozzá, mert esetleg "megdumálhatod" a dékánnal, hogy emiatt oda pakold az óráid, ahová akarod, előadásokra meg nem mész be.

Így talán meg lehet oldani, máshogy nem.

Egyébként az SZTE-re járok, ha akarod küldök neked elsős-másodikos órarendet..

2012. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem napi szinten 3 óra ki van zárva. Pláne ha fix időpontban van. De ha nem, még úgy sem. Hogy miért nem, azt előttem már leírták. Az órarenden nem nagyon tudsz variálni, órákat nemigen tudsz ellógni, mivel kötelező jellegűek.

Még ha el is tudnád intézni, hogy az órarendeddel variálhass, a félév végére, mikor már a második tárgyadból buksz meg másodszor és mindjárt itt a vizsgaidőszak vége, rájössz, hogy ezt jól elszúrtad.


Az első két évben ez kivitelezhetetlen amit írsz. A sport belefér, de messze nem ilyen szinten.


Egy sotés.

2012. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!