Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha hiánypótlásra szorulok,...

Ha hiánypótlásra szorulok, gyesről nem adtam be papirt, csak beikszeltem) akkor az a regisztrációs csomag levelében benne kell, hogy legyen? Vagy nem?

Figyelt kérdés
MEgkaptam a reg.csomagot,de ilyenről nem volt benne szó. A netes rendszerbe elvileg nem tudok feltölteni adatot. Küldjem be nekik postán? Most jelentkeztem elöször elektronikusan.
2012. jún. 1. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez volt a helyzet (pontosabban majdnem, én egy évvel korábbi papírt küldtem el nekik, de direkt odatelefonáltam, hogy jó-e és azt mondták, hogy jó, aztán mégsem volt az), de nekem a netes felület kiírta, hogy hiányt kell pótolni. Én elküldtem külön, ajánlott levélként a megfelelő igazolás fénymásolatát, írtam mellé egy levelet, hogy könnyebben tudják azonosítani, hogy melyik jelentkezésről van szó, és hogy azzal együtt kezeljék ezt az igazolást. Gond nélkül odakerült a többihez.

De szerintem úgy a legjobb, ha felhívod az Educatio Kft ügyfélszolgálatát, meg fogják mondani, hogy pontosan hogyan küldd el nekik, mivel nálam ez a dolog már két éve volt, lehet, hogy most máshogy van. Itt a számuk:

Beadott jelentkezést érintő konkrét ügyekben: (06-1) 477-3131

2012. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hétvégén/holnap is hivható ez a szám vajon? Mert 4-ig kell a hiánypótlást elintézni de aznap nem leszek itthon:(
2012. jún. 2. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!