Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok elég pont lesz ez?

9207 kérdése:

Mit gondoltok elég pont lesz ez?

Figyelt kérdés
kb olyan 386 pontom lesz ,sztetek Gépészmérnökire még lehet h bejutok BME tavaly 375 volt a ponthatár?

2012. jún. 7. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ugye változott a pontszámítás, mert nem 80, hanem 100 többletpontot lehet szerezni. Szóval a maximum elérhető pontszám nőtt 20 ponttal, de ez én szerintem nem jelenti, hogy a jelentkezők pontszáma, és így a ponthatár is 20-szal emelkedik. Pl. az enyém csak 10-el lett több (az emelt 40 helyett 50 pont). Szóval szerintem pont necces, de ha szóbelivel csak pár ponttal felhúzod, akkor megvan.


Ezen kívül te tudod, hogy a dolgozataid, azért sikerültek jól vagy rosszul, mert maga a feladatsor volt könnyű vagy nehéz. Ugyanis elképzelhető, hogyha egy szemét feladatsort pl. rosszul ír meg valaki és kevés pontja lesz, mégis bejut, mivel országos átlagban mindenkinek rosszabbul sikerült emiatt. Vagy ugyanez fordítva.

2012. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát igen elrontottam :S mert ugy lesz annyi pontom h 95 info

88 matek :S és +20pont hátrányos hellyzetüség miatt

2012. jún. 7. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Oda keszulok, 410 pontom lesz kb, vagyis minimum.. Szerintem +10zel fog novekedni az emelt 50 miatt + esetleg par pont, mert ugye a legnepszerubb iden a gepeszmernoki..
2012. jún. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hàt..sosem lehet tudni.

Sok sikert!

Julius 24-én minden-ki-derül ;)

2012. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát remélem elég lesz:S és azt lehet h másodikbak obudait jelöltem meg és oktoberben emeltezek matekbol vagy infobol és akkor átmegyek? bme -be
2012. jún. 8. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet olyat is.. De a matekkal várj tavaszig szerintem..
2012. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!