Hova tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Szociálpedagógusnak jelentkeztem egyetemre, de nem árt elgondolkodni azon, hogy mi van, ha nem vesznek fel...

Mik azok a szakmák, amelyekkel nőként el lehet helyezkedni, és meg lehet belőle élni rendesen???

A válaszokat előre is köszönöm :)))



2012. jún. 8. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos tudom, talán hülyeségnek fog tűnni, de először is a személyedhez mérten válassz szakmát. Egy nő ugyanúgy lehet mérnök mint egy férfi, szerintem ezek nem a nemiségen dőlnek el, hanem az illető erősségein. Én ezt töltöttem ki, nekem bevált és teljesen lefedi a személyiségtípusomat, valamint a hozzá kapcsolódó munkaköri lehetőségeket. Először én se hittem el, de olyan munkákat hozott ki, amelyek tényleg érdekeltek már kiskoromtól kezdve! :)

[link]

2012. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi !!! :)))
2012. jún. 8. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!