Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért létszükséglet a diploma?...

Miért létszükséglet a diploma? Próbálok munkahelyet szerezni magamnak, de amikor meghallják hogy nincs diplomám se nyelvvizsgám, úgy csinálnak, mintha legalábbis azt mondta volna, hogy analfa béta vagyok.

Figyelt kérdés
Nem értem, ha minden hülye lassan meg tudja szerezni, akkor minek várják el az olyanoktól is akiknek az égadta világon semmi közük nincs ahhoz, hogy diplomások legyenek? nem értem, ha valaki nem mondja maga után, hoyg ilyen-olyan egyetem vagy PhD az már nem is ember? nem tudom ki találta ki ezt a baromságot, de ha ki akart velem cseszni , akkor sikerült neki.....

2012. jún. 8. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez munkakörtől függ. Hol akarsz elhelyezkedni? Meg ha minden hülye meg tudja csinálni, és te jobb vagy, miért nem csinálsz egy diplomát?
2012. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

elismerem, van benne valami....


habár megmondom őszintén , én egy irodában szeretnék dolgozni mint titkánő ill. olyan személy, aki elvégzi a beszerzéseket...

vagy tárlatvezető szeretnék lenni...

2012. jún. 8. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
ha kőművesnek jelentkezel, akkor nem fognak hülyének nézi, ha nincs diplomád... :-D
2012. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"én egy irodában szeretnék dolgozni..." Túl sokat akarsz. Sok diplomás elmegy a Tescoba meg a mekibe dolgozni, mert nincs munkalehetőség.

Lehet, hogy te diploma nélkül még jobban is szerepelnél, mint egy ímmel-ámmal diplomát szerző egyén. Azonban neked nincsen amit felmutass, amivel biztosíthatod, hogy neked van fogalmad néhány dologról. Most gondold magad a munkáltató helyébe. Te kit választanál? Ha legalább lenne valami titkárnői tapasztalatod. A nyelvtudásról meg ne is beszéljünk. Sajnos az már alapfeltétel, hogy meg tudj mukkanni angolul.


Szerintem ha mindenáron irodai munkát szeretnél, akkor legalább egy nyelvvizsgát tegyél le.

2012. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!