Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az idei...

Mi a véleményetek az idei érettségikről? Átfogólag.

Figyelt kérdés

Szerintetek az országban sok embernek beletört a bicskája az idei feladatokba? Mennyire lesz nehéz bekerülni felsőoktatásba? Mire lehet számítani?

Hallottam, hogy idén kevesebben jelentkeztek egyetemre/főiskolára.


2012. jún. 9. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát töriből, magyarból, kémiából könnyebbre számítottam.... remélem nem csak nekem tűntek nehezebbeknek a feladatok idén...
2012. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A töri és a magyarnál épphogy elértem a 20%-ot, pedig 4-es voltam irodalomból -.- Matek pedig eszméletlen könnyű volt 91% meg a német is 84%
2012. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a tavalyi irodalom szövegértéseket is sorba megcsináltam és mindenhol elértem egy 45-ből 40 pontot -.-"
2012. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

örülök, hogy volt mindenhol minimum 40 pontod, amikor annyit lehet maximum szerezni. :)

szerintem nem voltak nehezek az idei érettségik, legalábbis amiből én mentem (közép magyar, matek, töri, német, emelt föci)... aztán hallottam sokaktól, hogy mennyire szívatósak voltak meg nehezek az emeltek meg néhány közép... mondjuk én rendesen felkészültem mindenből, így nem ért különösebb meglepetés.

2012. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát az infó eléggé meglepett mert azért középfokú tudásnál egy csöppel több kellett.

Matek nem volt vészes viszont a színvonal alatti oktatásnak köszönhetően sok száz külön órával sikerült elérnem a 3-ast.

Töriből 5 ös vagyok mégis küszködtem a 3-ért....

Magyar sétagalopp volt.

Angol: szinte végig röhögtem az egészen.


A szóbelit várom inkább elég húzós lesz..

2012. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!