Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megérné most az érettségi...

Megérné most az érettségi után pilóta képzésre jelentkezni?

Figyelt kérdés

Mindig is a repülés iránt érdeklődtem, egyszerűen semmi más nem érdekel.

Annyira jó tanuló nem voltam, hogy utasszállító pilótának jelentkeztem volna Nyíregyházára és olyan kiváló fizikumom sincs, hogy a Magyar Légierőnél legyek pilóta. Viszont alkalmas lennék egyszerű polgári pilótának.


Ha most valahol megszerezném a szakszolgálati engedélyt valamelyik kisgépes képzési cégnél, akkor utána mit kezdhetnék? Mennyire alkalmaznának? Külföldre érdemes lenne menni? A National Geographicon mindig is csodálva néztem az alaszkai kisgépes pilótákat... :) Azért ha olyan nem is, de valami hasonló szeretnék lenni.


Tud valaki néhány jó ötletet mondani? Köszönöm! :)


2012. jún. 12. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked van bármilyen csekély fogalmad is arról, hogy mennyibe kerül egy pilótaképzés?
2012. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen tisztában vagyok vele! Nyugodj meg, van pénz, ha kell!

Nem kell mindjárt leugatni az embert!!

2012. jún. 12. 18:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a főiskolák sem kerülnek ennél kevesebbe, ha mind a 3-4 évet összeszámoljuk!
2012. jún. 13. 20:19
 4/4 anonim válasza:
Azt hogy megéri-e (megérte-e) vagy sem, majd húsz év múlva tudod megmondani. Viszont ha ennyire érdekel a repülés, és meg is van a pénz hozzá, akkor szerintem csapj bele. Mellesleg akár alaszkai bozótpilóta is lehet belőled, azok sem szuperemberek, csak hatalmas gyakorlatuk van, hiszen fiatal koruk óta ezt csinálják, és megvan a megfelelő bátorságuk és vakmerőségük hozzá. Egyébként elég sok pilótára van szükség a világon mindenfelé (kis- és nagygépesre egyaránt), úgyhogy a szakmának van jövője, ebben biztos lehetsz. Szóval rajta! :)
2012. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!