Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyivel jobb a BME építő...

Mennyivel jobb a BME építő kara, mint a többi építős BSC/MSC képzés?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Hat,hogy mennyivel nehez kerdes , de szamszerusitem:

Kb igy tizanharommal jobb .

2012. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az elős hülyeséget mond, ne hallgass rá, én majd mondom a frankót, mint volt BME-s. ;)

A BME nemhogy 13-szor, pontosan 1000-szer jobb :)

2012. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 reptoid ***** válasza:

A második is hülyeségeket beszél. 1111-szer jobb a többinél :D

Egy másik volt építős.


Amúgy meg az építő a legjobb kar, ezt mindenki tudja az egész egyetemen.

2012. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 reptoid ***** válasza:
Amúgy van máshol építő msc egyáltalán?
2012. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Persze, hogy van. Én nem BME-s építősként nem jelenteném ki, hogy BME az isten, de azt sem, hogy nem. Nyilván "nevesebb" egy olyan diploma ami BME-ről származik, de azért nem kell oda lenni meg vissza, hogy a többi semmit nem ér. Van olyan volt BME-s ismerősöm, aki 3 éve diplomázott szerkezetin és még mindig nem talált munkát, tehát ez azért nem ilyen egyszerű szerintem.
2012. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sokkal jobb, de ebben a gazdasági helyzetben nagyon nem éri meg építőmérnöknek tanulni.
2012. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben nagyon tévedsz kedves utolsó! :) Nem éri meg hídépítőnek tanulni és nem éri meg pl. szerkezetépítőnek tanulni, de azért lehet találni olyan irányt, ami jó... Várom ismét a lepontozást! :)
2012. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkaptad utolsó :D
2012. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!