Szerintetek! (? )

Figyelt kérdés

Akik már érettségiztek közép szinten töriből.. hozzájuk szólna a kérdésem...

Nehéz a szóbeli töriből?? Forrásokból meg tudnék szerezni 14 pontot úgy, hogy kb. semmit nem tudok töriből??

Valamiért nem kötött le sosem a töri, meg a tanár nő is úgy magyarázta, hogy ne érdekeljen s ezért elég rossz lett az írásbelim is. Vajon meg tudok szerezni 14 pontot?? Nagyon félek... :(( valaki lészíves!!



2012. jún. 14. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia hát reméljük a legjobbakat. Itt kérdezgettem állítólag nem nehéz de én se sokat tanultam:S Én is félek .Többi tétellel hogy állsz ?Nekem 35 pontos lett a törim:S Neked?enyémtől nem hiszem hogy rosszabb lenne.:) hanyadikán lesz?
2012. jún. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok forrást adnak ugyhogy szerintem a 60ból még többet is mint 14 pontot fogsz elérni csak haszáld mellé az atlaszt is és próbálj logikusan gondolkodni. Mindig az tér+ idővel kezd. Aztán jöhet a többi. Sok sikert!
2012. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi aranyosak vagytok!!! :))

Nagyon rossz lett a törim sajnos ( 16 pont ) még 14 kell, hogy meglegyen a 2-es... magyarból 22 pontom lett... abból csak 8 pont kell majd.. de abból azért tudok dolgokat.. meg van még infom meg német de az nem vészes... :)

németből 29 pont kéne s megvan a 80 pontom ami 4-es elvileg.... szerdán lesz majd nekem... s tiszta para van.. :s depi ezerrel.. meg pesszimizmus... :s

Neked mikor lesz?? ( első válaszoló )

2012. jún. 15. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
2dik vagyok. Biztosan meglesz. Bár én is parázok tőle. Most álltam neki tanulni.:D Amúgy nekem 25dikén lesz és addig van még egy kicsi időm. :)
2012. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 64% lett de így is parázok kicsit, a tételek felét naggyából tudom, halnap a többit átolvasgatom, de még kell tanulni magyart is abból is kb így állok meg filót átolvasni meg egy kis angolt is kéne mer nem vagyok 1 pro angolból és hétfőn lesz a vizsga :S
2012. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is elég szarul állok mindenből:(
2012. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy tűnik nem vagyok egyedül!! Hát egy kalappal nekünk!! Én is nagyon parázok, hogy a töri nem fog sikerülni... Egyik imádott tanárnőm mondta... " Csak is arra gondolj mit akarsz kihúzni.... ne arra, hogy mit nem... Murphy törvény "
2012. jún. 15. 23:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!