Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Computer School /Debrecen/...

Computer School /Debrecen/ Vélemény?

Figyelt kérdés

Mi a vélemény a DEBRECENI Computer School-ról? Milyen a suli színvonala? Milyen a követelmény?

A computer school iskolával kapcsolatban kinek vannak tapasztalatai? Általános rendszergazdai OKJ képzésre jelentkeztem/2012.szept.től/, de nem tudom mennyire jó a suli. Ismeri valaki?

Nincs tele ilyen életképtelen csicskákkal?

Tényleg lesznek ilyen tantárgyak? Közgazdaságtan, vállalkozástan,

etika, mérnöki alapismeretek, ábrázoló geometria, főiskolai szintű matek,

környezetvédelem, programozás, villamosságtan,munkaerőpiaci ismeretek,

szövegértés, ECDL modulok,és testnevelést ???



2012. jún. 17. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Közgazdaságtan, vállalkozástan,

etika, mérnöki alapismeretek, ábrázoló geometria, főiskolai szintű matek,

környezetvédelem, programozás, villamosságtan,munkaerőpiaci ismeretek,

szövegértés tuti nem lesz... ez csak egy OKJ...

2012. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is ide jelentkezek, és engem is érdekelne hogy milyen a suli színvonala, és milyenek az itt tanuló diákok?
2012. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: melyik okj-ra jelentkeztél? :)
2012. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Debrecenben lévő tagintézményről nem sokat tudok, de a miskolci egy kalap szar, bár olyan nagy eltérés nem lehet. Pozitív tapasztalat semmi. Félreértések elkerülése miatt, 4-5 végzős vagyok web-programozáson, ami elvileg felsőfokú szakma. Semmit nem tanítanak. Csak akkor menjetek ide ha kell egy papír az OKJ-s végzettségetekről. Bocsi, ha lehangoltalak, de sajnos ez az igazság.
2014. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Pesten:


papírt ad, valódi tudást nem. SZÁMALKot ajánlanám inkább.

2014. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!