Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Banki szakügyintéző szak után...

Banki szakügyintéző szak után -> BGF-PSZK (gazd. Men. )?

Figyelt kérdés

A további éveimben is tanulni szeretnék tovább.

A tervezetem abból áll, hogy most elvégeztem két egy éves OKJ.-s képzést(marketing, és kereskedelmi vonalon), de komolyabb szakképesítést is szeretnék szerezni.


Tervem: Maradok a jelenlegi sulimban, elvégzem a bankit, kapok többletpontot, a tantárgyaim kreditet, és jelentkezek a BGF-PSZK.-ra +2 év után. Az iskola, ahová járok, kapcsolatban áll a BGF.-fel, szóval akkreditálnák a krediteim nagy részét valószínűleg. (megérdeklődtem már) :) Tudom, hogy még nehezebb lesz bekerülni, mint most, de akkor is közgazdász szeretnék lenni, és eléggé céltudatosnak is gondolom magam, ami azért ehhez szerintem nagyon is szükséges. Már ennek érdekében javítottam egy emelt szintű érettségit, ami 96%-os lett, szóval tényleg rajta vagyok az ügyön. :)


Mi a véleményed róla? :)

Köszönöm előre is a válaszokat! 20/L.



2012. jún. 18. 07:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!