Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jövőre gazdaságinformatikus...

Ha jövőre gazdaságinformatikus szakra szeretnék menni, de sajnos a gimiben nincs lehetőségem infót tanulni, érdemes lenne elvégeznem valamilyen tanfolyamot, ahol például megtanulhatnék alapszinten programozni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gazdinfóra mész, ott megtanítanak programozni valamilyen szinten, utána érdemes elmélyíteni az ott megszerzett tudást.
2012. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én idén felvételizek gazdaságinformatikára. Véleményem szerint nem árt legalább egy közép, de inkább egy emelt szintű informatika érettségi kell hozzá, és még akkor is nagyon le vagy maradva azokhoz képest akik infós suliból mennek egyetemre. Én azt ajánlom, valahol próbálj meg infót tanulni. De ha nem tudsz az se nagy gáz, ahova én jelentkeztem Sopronban ott van első félévben felzárkóztató tárgy programozásból, úgyhogy neked se biztos, hogy nagy gáz lesz jelentősebb informatikai előtanulmányok nélkül. Matekot nagyon tanulj, azt is jobb lenne emelt szinten, de nem nagy baj ha nem.


Kötelező érettségi tárgy a szakra: Matematika

Illetve kell még egy: Biológia, vagy Fizika, vagy Informatika vagy Történelem,

2012. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!