Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri ügyvédnek tanulni?

Megéri ügyvédnek tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék ügyvéd lenni, de nincsenek kapcsolataim, és ezért félek, hogy nem tudnék elhelyezkedni.Szeretem a magyart és a törit, és ha nem ügyvéd,akkor rendőr lennék szívesen.Csak az a baj, hogy ezekkel a szakmákkal külföldön nem tudnék mit kezdeni, én meg nem szeretnék egész életemben Magyarországon élni, de humán beállítottságú vagyok, úgyhogy nem szeretném mondjuk matematikára építeni tanulmányaim csak azért, hogy külföldön dolgozhassak.Milyen humán beállítottságú szakmák vannak,melyeket itthon megtanulok és azokkal külföldön is boldogulok? És szerintetek az jó döntés ha külföldi egyetemen tanulok jogot(pl:Anglia) és ott is dolgozok utána? Mennyit kereshetnek ott?
2012. jún. 22. 22:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!