Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen esetekben lehet átmenni...

Milyen esetekben lehet átmenni költségtérítéses orvosiról állami fogorvosira?

Figyelt kérdés
Valamint már az első félév után meg lehet ezt tenni, vagy csak a 2. félév végén? Utána olvastam és ilyenek írtak, hogy le kell tenni azokat a vizsgákat, amik még vannak a fogorvosi 1. évében, valamint valakinek ki kell esnie, hogy legyen állami hely. Ez így megállja a helyét?

2012. jún. 25. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamint nagyon jó eredményeket kell elérned. De én nem játszanék fél évet sem fogorvosin ilyen tandíj mellett, inkább írnék egy jobb érettségit.
2012. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy emiatt kihagyjak egy évet..
2012. jún. 25. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban megéri kihagyni egy évet minthogy kifizess 1 millát (vagy 2-t, ha két félévet húzol le). Addig tanulsz rendesen kémiát-bioszt, melózol is vagy OKJ-zel. Másra is el lehet költeni azt a pénzt, meg nem hiszem hogy könnyen nélkülöznétek.
2012. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bensdorp ***** válasza:
A különbözeti tárgyak vizsgáit nem lehet csak úgy letenni, minden tárgyat fel kell venni előtte, és x félévig hallgatni. Ezzel ugyanúgy évet veszítesz, mint ha nem jársz most egy évig egyetemre, viszont kidobsz az ablakon egy nagy rakás pénzt. Ha nem vesznek fel fogorvosira, sajnos sehogy sem tudsz évet spórolni általános orvoskaron. Innentől pedig az államira való átsorolásos kérdés értelmét is veszti, ha jól értem, hogy csak az időspórolás volt a célod.
2012. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!