Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerészetire mennyi...

Gyógyszerészetire mennyi ponthatár várható Debrecenben?

Figyelt kérdés
Nyilván senki sem tudhatja, csak érdekelne, hogy ti mennyire gondoltok. Tavaly 407 volt. Valaki készül még oda? Ha igen, mekkora ponttal?

2012. jún. 25. 18:28
 1/7 reptoid ***** válasza:
83%
Szerintem csak egy kicsit fog emelkedni. A jelentkezők száma konstans az elmúlt években, a keretszám is, csak az emeltért jár már több pont. 10-15 pont max.
2012. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
első helyen pestre készülök de másodiknak megvan debrecen is jelölve. 422 pontot sikerült összegyűjtenem, örülnék ha már debrecenbe is elég lenne mivel idén próbálom másodjára:/ :)
2012. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én már annyi mindent hallottam, hogy meg sem merem sassolni. Pár héttel ezelőttig azt mondtam volna, hogy 10 pontos emelkedést tartok logikusnak, mert a legtöbb embernek 90 pluszpontja lesz és úgy arányaiban 10 pont lenne. De! Egyik nap azt olvasom, hogy idén hú de nehezek voltak az érettségik és hogy mindenkinek kevesebb pontja lesz, másnap meg látom, hogy emelt bioszból mégis sikerült vkinek írnia 90-95 %-okat, és gondolom nincs egyedül. Fogalmam sincs. Azon se lepődnék meg, ha csökkenne, de egy 10 pontos emelkedésnél nagyon többre ne számíts.
2012. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 418 van. :( És nekem is Debrecen az első hely.
2012. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Én sem nagyon hiszem, hogy 10 pontnál többet emelkedjen, nem voltak könnyűek ezek az érettségik.

De még jöhetnek vélemények, pontok!:-)

2012. júl. 9. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a ketten bekerültök! De egy jó tanácsot adnék! Ha a biosz és a kémia nem megy 100%-ra...szerintem el se kezdjétek. Nagyon durva az egész....aki nem penge belőle, nagyon húzós lesz neki! És a mostani érettségizhez az ottani kémia és biosz....semmi! De kitartással és szorgalommal minden lehetséges! Sok sikert! :)
2012. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
398 :). Király! Csoporttársak leszünk! Gratulálok.
2012. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!