Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Waldorf osztálytanító szeretné...

Waldorf osztálytanító szeretnék lenni. Mi ennek a módja? Hol vannak ilyen képző iskolák? Csak Budapesten? És ha valakinek van valami tapasztalata a képzéssel kapcsolatban, vagy ismer ilyen szakmájú embert, az írjon léccives.

Figyelt kérdés

#Waldorf #iskolapedagógus
2012. jún. 25. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem tudom pontosan, h hogy megy ez, de van egy tanfolyam Solymáron pedagógusoknak a waldorf módszerrel kapcsolatban. google légyen a barátod
2012. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy külön képzés kell hozzá. Mindenkinek, aki gyerekekkel szeretne foglalkozni, elég részletesen kell tanulni a Waldorf pedagógiáról, legalábbis nekünk kellett (én óvónő vagyok). A csoportból, akikkel együtt tanultam most egy lány Waldorf óvodában dolgozik, semmilyen külön képzés nem volt neki. Szerintem tanítóképzéssel is ugyanígy működik. De ikább kérdezd meg valamelyik Waldorf intézetben, ott biztosan meg tudják mondani.
2012. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. jún. 25. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá külön képzés.kell az alap, állami tanítóképző és utána a Waldorfképzés.ha megkeresel e mailben egy Waldorf sulit, segítenek a részletekkel kapcsolatban.
2012. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Óvodapedagógus diplomám megvan az nem elég hozzá, hogy elvégezzem ezt a továbbképzést? Tanító szakma kell hozzá?
2012. jún. 27. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj valamelyik iskolának; nem tudok konkrétabbat mondani
2012. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!