Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen kutyákkal foglalkozó...

Milyen kutyákkal foglalkozó szakmák vannak?

Figyelt kérdés

Teljesen hülyének azért ne nézzetek, csak gondoltam, esetleg ír vki olyat is, ami nekem nem jutott eszembe. :)

Másik: Ha elvégzek egy kinológia szakot, milyen szakmákban helyezkedhetek el? Ill. mit csinál egyáltalán egy kinológus?

A kinológia fogalmával tisztában vagyok, azt ne írjátok le! Várom a tanácsokat/ötleteket! :)


2009. júl. 7. 18:11
 1/2 anonim válasza:

Az attól függ, hogy milyenek a tanulmányi eredményeid... Lehetsz például állatorvos.

Vagy munkád mellett tenyészthetsz valamilyen kutyafajtát.

Esetleg elvégezheted a művelődésszervezőt fősulin, és szervezheted a kutyakiállításokat. Jobbat így hirtelen nem tudok...

2009. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kutyakozmetikus...elég jól lehet vele keresni!
2009. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!