Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 25 év felett hol és hogyan...

25 év felett hol és hogyan lehet fodrásznak tanulni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
OKJ-s tanfolyamokon. van egy éves is.
2012. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az okj tanfolyam is van olyan színvonalú mint a rendes iskola?
2012. júl. 3. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen nincs... sajnos. Én voltam nemrég egy fodrász vizsgán. Na had ne mondjam el milyen bénák voltak szegények :) 8 óra volt egy hajfestés, hibákkal persze. De nem tudom, lehet vannak nívósabb tanfolyamok is, na meg gondolom a szorgalom is számít. Ha saját üzletet akarsz nyitni, ott senki sem kérdezi meg hol tanultál, de ha elégedettek veled, visszajárnak. Más szalonjában dolgozni az már más. De ott se mindig az iskolát, hanem a tudást nézik, tehát csinálsz egy próbanyírást , vagy hasonlót. Olvass , és járj kicsit utána, esetleg ismerősöknél :) sok sikert
2012. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!