Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elvégeztem a mérlegképes...

Elvégeztem a mérlegképes könyvelői képzést. Most jelentkeztem gazdálkodás és menedzsment szakra Nyíregyházi Főiskolán. Ha felvesznek, számíthatok e arra, hogy esetleg számvitel ill pénzügy tantárgyakat ki tudom e váltani ezzel az oklevéllel?

Figyelt kérdés

Nem mint ha bármi bajom lenne a számvitellel, mert szeretem és jól is ment, csupán kíváncsiság.

Ismerőseim elmondása alapján, akik fordított sorrendben végezték a két képzést, főiskolán ennyire nem mennek bele a számvitelbe.


2012. júl. 6. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
tudtommal nem lehet kiváltani,legalábbis a mi sulinkban. de feltétlen érdeklődj a to-n, egy próbát megér mindenképp :)
2012. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha fordítva lenne, vagyis már lenne diplomád és most mennél mérlegképesre akkor ki lehet bizonyos tantárgyakat váltani. De azért kérdezd meg. :)
2012. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
diploma után elmentem egy szki-ba (nem találtam állást), ahol a főiskolai tárgyaimat nem számították be-mintha a tanulmányok tetőfoka lenne egy egy év alatt megszerezhető szakmácska, ahol 30 órás tárgyak vannak és csak nyalogatják a tananyagot. . . iskola és embere válogatja, hogy kiválthatod vagy sem
2012. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-) Igazából teljesen mindegy, csupán kíváncsi voltam van e valakinek valamiféle tapasztalata. Mindenesetre nem bánom, hogy fordított sorrendben végzem, mert szerencsére munkát is találtam már, és végigcsináltam az egy évet, ami szerintem elég kemény ha az ember tisztességesen tanul, nem pedig végigpuskázza azt (ami sajnos 80%ra jellemző)így azt hiszem, semmiféle problémát nem fog jelenteni főiskolán sem :-)
2012. júl. 7. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!