Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vendéglátói Szakközépiskolai...

Vendéglátói Szakközépiskolai érettségi után mehetek Kommunikáció és Média főiskolára? És ha nem akkor hogyan juthatok el egy olyan főiskolára? 14/F

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyekérdés de ezért van ez az oldal.
2012. júl. 7. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

persze, mehetsz

de nézd meg felvin, hogy az adott szakra milyen feltételek vannak és úgy csináld az érettségidet majd meg.

2012. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem.Tehát az érettségin elért osztályzatok is számítanak a

felvételinél?

2012. júl. 7. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:

a százalékok inkább

[link]

2012. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ahogy látom az előző évi tanulmányi teljesítmény is.
2012. júl. 8. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy mehetsz, az a lényeg, hogy nézd meg, hogy az általad választott szakra mi az az 5 érettségi tárgy, ami közül legalább kettőből kell hogy legyen érettségid, itt meg tudod nézni:

[link]


Amúgy meg nézelődj a BKF honlapján is, mert ott is mindig fent vannak a legfrissebb infók: [link]

2012. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. júl. 13. 09:42
 7/7 A kérdező kommentje:
És mégvalami.Én ezt nemértem melyik csoportban van a műsorvezető?
2012. júl. 16. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!