Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ami a dr. Csontban van Angela...

Ami a dr. Csontban van Angela ő ugyebár művész. Hol lehet olyat tanulni Magyarországon? Ő festőművész? Vagy van egy ilyen külön ág hogy MŰVÉSZ?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

XDDDdddddd

-mi a szakmája?

-művész vagyok

-milyen művész?

-MŰVÉSZ


művésznek születni kell, fiam

2012. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
két fajta művész létezik a világban.Az egyik aki tanulja,mert érdekli a másik az akinek tehetsége van hozzá,mert arra született.Aki tanulja,az először művészeti szakközépiskolába megy az általános után onnét meg a főiskolára.Aki annak született annak nem kell ilyen intézményi ló....
2012. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18:37 De aki alapból tehetséges és nem végzi el az egyetemet, az nem is dolgozhat olyan helyen, mert végzettséget kérnek. Akinek nincs tehetsége, az még bejutni sem fog oda
2012. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

harmadik válaszoló jól írja.

b.szhatom a tehetségem ha nincs róla semmi papírom.

(ez az összes szakmára igaz)

2012. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 2.Ez nem mindig van így!!
2012. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem mindig, ezért is van az, hogy a kivételek erősítik a szabályt
2012. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

S05.E21. 25:50

Művészettörténet

2012. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!