Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecen, Pécs jogász szak...

Debrecen, Pécs jogász szak (fizetős) elég lesz 300pont?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt napjában 100x megkérdezik. Én értem, hogy gyakori kérdések az oldal neve, de ez már idegesítő. Én is Pécsre jelentkeztem, és nem idegeskedek, 300 pont amúgy elég lesz, de ha a véleményem érdekel, akkor azt mondom, hogy ha érettségin csak ennyi sikerült, akkor jogon meg fogsz őrülni... én 350 pontnál húznám a minimumot, nem 240-nél, így bárki lehet egyetemista....
2012. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért gondolom, mert a PTE-ÁJK-ra ha telefonálsz, elmagyarázzák, hogy 300-nál nem valószínű, hogy több lesz. Amúgy mennyi lett a pontod? Mert ha pont 300, akkor nem érdemes beiratkozni... Amúgy ide írj, privát levelekre nem válaszolgatok annyira. Ha a gimis törianyag nem ment ötösre (nem tudom, hogy emelten vagy középen mentél e, mindenhogy baj) akkor EÁJT-en meg római jogon 2 félév alatt kipottyanhatsz... Sokkal nagyobb a mennyiség, és itt már nincs forrással bohóckodás, meg szájbarágás. Szóval? Komolyan gondolod, hogy ha a gimi sem ment, akkor egy erős (mert a PTE és a DE is az) jogi karon megmaradsz?
2012. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha már jogi kar kevesebb ponttal, akkor DE, mert ott azt mondták, hogy valószínűbb a minimum, 240 pont... meg azért ott még mindig lightosabb a tanulás, mint a PTE-n....
2012. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, azt mondom próbáld meg, de csak akkor ha komolyan gondolod a dolgot, a felvételivel nem vesztesz semmit, ha nem vesznek fel az mindegy, de ha elvesznek és nem gondoltad komolyan, nem teszel érte tuti kiesel és akkor éveket pazaroltál az éltedből (na meg ugye a pénz is). Én Pl diszlexiás vagyok és én is jogra jelentkezek, mindenki azt mondja nem fog menni (közép suli elején is ezt mondták nekem aztán osztályelső vagyok).
2012. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!