Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik 1 éves OKJ képzés...

Melyik 1 éves OKJ képzés végezhető el legkönnyebben (semmi, vagy minimális tanulással)? Székesfehérvári tanfolyam érdekelne

Figyelt kérdés

Találtam már neten pár székesfehérvári, közeljövőben induló OKJ tanfolyamot, de nem tudom melyik a legkönnyebben elvégezhető.

Pl. az idegenvezető OKJ képzést (Székesfehérvár, Péter Rózsa) könnyen el lehet végezni? Vagy valamelyik másik 1 évest? Tudnátok ilyent ajánlani?



2012. júl. 12. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok...

Középfokú angol vizsgám van, ezért gondoltam az idegenvezető tanfolyamra.

2012. júl. 12. 16:38
 2/3 anonim ***** válasza:
A valutapénztárosi 1 hét alatt lemegy, a vizsgák sem túl nehezek, a nyelvvizsga még jól is jön.
2012. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
idegenvezetői egyáltalán nem laza, angolul csak akkor vezethetnél ha angolul is vizsgázol mindenből. elég összetett, szerintem nem egyszerű, bár magyarul ki tudja.. csak magyarul meg nem mész vele semmire
2012. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!