Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék így tanulni?

Hogyan tudnék így tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék önszántamból lehetőleg online magyar irodalmat tanulni. De nem tudom hogyan kezdhetnék hozzá. A Gimiben nem fogok irodalmat semmilyen szinten tanulni viszont önszántamból szeretnék. Verseket olvasok , utána keresek egy-egy költőnek de érdekel ez a dolog és valami tanulási lehetőséget keresnék online oldalakat ami ezzel a témakörrel foglalkozik . Ötletek?

2012. júl. 14. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem online ugyan, de néhány száz forintokba kerülnek az irodalom könyvek és szöveggyűjtemények, szerintem jobban járnál azokkal. Vagy ez nem megoldható?
2012. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éppenséggel nem ... olyan helyen vagyok jelenleg ahol nem tudok könyvet venni maximum online az meg nem az erősségem :S ezért szeretném a neten keresztül megoldani
2012. júl. 14. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
nem magyar gimibe mész vagy hogy érted, hogy nem fogsz irodalmat tanulni?
2012. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem nem magyarba ... de nagyon szeretnék irodalmat tanulni és az alap műveltséget megszerezni belőle
2012. júl. 14. 23:48
 5/7 Handuur válasza:
Szerintem árulnak (pl apróhirdetés) használt irodalom könyveket és hasonlókat. Ha mégsem, akkor kezdeném a helyedben a wikipédiával, ismertebb magyar költőkkel, irodalmi irányzatokkal, elemzésekkel, regényekkel. Ezzel elleszel egy darabig. :)
2012. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Handuur válasza:
Ja és ha valaki eladna ilyen használt tankönyvet szerintem ki is postázza neked ha szeretnéd.
2012. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez az oldal mennyiben tud segíteni, de itt ezen az oldalon kvízjátékokat találsz.

Valamilyen szinten ismered már az irodalmat, ezért bizonyára találsz közöttük olyat, amit meg tudsz válaszolni.

Sok érdekes kérdéssorozat van fent, szerintem sokat lehet belőle tanulni is.

Regisztrálás nélkül is játszhatsz.


[link]


Kikapcsolódásnak is ajánlom.

2012. júl. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!