Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi az ami jó pontnak számít...

Mi az ami jó pontnak számít szóbeli felvételin és milyen témakörben kérdeznek vagy mit?

Figyelt kérdés

Környezetvédelem és vízgazdálkodás!Jónak látszó sulikat már találtam, és kíváncsi lennék mit kérdeznek ilyenkor és milyen a megfelelő ruházat?Vagy van valami követelmény amit be kell tartani, azzal tisztában vagyok hogy köszönni kell szépen illedelmesen idáig már magamtól is eljutottam!:D

És ha azt kérdezik miért pont ezt választottam akkor mi a "helyes" válasz? Mit nem szabad mondani és mit kell?Kérdeznek a szakkal kapcsolatos kérdéseket vagy csak olyan lesz mintha egy rég nem látott ismerőssel találkozol és kérdezgetitek egymást?Vagy az eddig tanultakkal kapcsolatos kérdések esznek?


2012. júl. 17. 07:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!