Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnök képzés? Óbudai...

Gépészmérnök képzés? Óbudai vagy BME?

Figyelt kérdés

melyik jobb?

indoklást írj:)



2012. júl. 18. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én BME-re jártam gépésznek. Kizárólag akkor gyere ide, ha ez az életed, ezzel szeretnéd minden idődet tölteni, és nagyon penge vagy matekból és fizikából. Elvárják, hogy mindkettőből emelt szinten legyél amikor idejössz. ÉS persze nagyon szorgalmasnak kell lenni. Ha lazábbat szeretnél, akkor óbudai. A diplomának nem lesz olyan súlya, DE mivel hiányszakma, senkit nem érdekel, hogy melyiken szerzed meg a diplomád, csak legyen. Ha újrakezdhetném, óbudaira mennék.
2012. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

bme nehezebb vmivel, de a diplomád is nevesebb.

az h ez a kettő nincs megfelelő arányban az lehetséges. (szóval jóval nehezebb mint amennyivel jobb a diplomád)


mindenki maga döntse el h neki melyik a fontosabb. egyébként rosszul dönteni szerintem nem lehet :)

2012. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs más lehetőség, akkor előttem már megmondták, bme akkor ha penge vagy matekból, meg sokat akarsz foglalkozni vele/tanulni. na persze ez nem jelenti azt hogy az óbudain nem kéne sokat tanulni. minden gépészmérnöki szakon rengeteget kell :P
2012. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az OE-re járok gépészmérnökire és szerintem itt is baromi kemény ez a szak. BME-ről nincs tapasztalatom, de az OE-vel többek között az Audi van jóban, szóval ha jól tanulsz van hova menned. Persze ha az embernek 400 pontja van, akkor előbbre helyezném a BME-t. Csak akkor érdemes belekezdeni, ha nagyon szorgalmas, kitartó ember vagy és nem zavar, ha szinte minden szabadidődben ezzel kell foglalkozni.
2012. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!