Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemények a számalk-ról?

Vélemények a számalk-ról?

Figyelt kérdés
bp-en néztem egy okj-s képzést de nem tudom mennyire jó ez a hely mert én messze lakok és oda költöznék csak előtte gondoltam megkérdezem vannak-e tapasztalatok .
2012. júl. 23. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]

Javaslom elolvasni a "2011.02.05 10:21:46" bejegyzést.

2012. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 reptoid ***** válasza:
Az iskolát nem ismerem, de ott lakom tőle légvonalban egy 100 m-re kb, nagyon szeretek ott lakni :D
2012. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha van a környékeden is olyan képzés, amit szeretnél elvégezni, akkor semmiképpen sem éri meg felköltözni. Egyrészt mert Budapest nem olcsó, másrészt a számalk semmivel sem jobb, mint bármelyik vidéki iskola. És a végzettséggel való elhelyezkedés is elég kétséges, mondjuk ez függ a szaktól is. Persze lehet, hogy vannak más tapasztaltok is.
2012. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kamu iskoláért kér lenne felköltözni Pestre. Tényleg...
2012. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A szamalk és a gdf az ország két legrosszabb iskolája. Idén vlgre meg is vontak tőlük minden támogatást is.
2012. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

Hát, ahogy a szavaitokból kiveszem, ti nem jártatok oda, csak gondoljátok, hogy nem jó.

Én viszont ott tanulok, és nem értek egyet veletek. Nagyon szép épület, zömében kedves és felkészült tanárok. Persze vannak gyengébbek is, de melyik suliban nincs?


Tízes skálán 9-es.

2012. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%
Jó! Nagyon jók a tanerők!
2012. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%
Egyetértek, aranyos tanárok vannak ott, akik segítőkészek és felkészültek.
2012. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is szeretek ide járni. Jó suli.
2012. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Jártam oda, egy vicc az egész, de legalább fizetni kell az ingyenes képzésekért. Volt olyan tantárgyam, ahol az év végén rá kellett írnunk egy papírra, h hányast szeretnénk és azt meg is kaptuk. C#-ból wpf-ben kellett alkalmazást készíteni, ha már megvolt a grafikus felület akkor 3-ast kapott az ember(ami kb. 5 perc alatt elkészíthető volt). Volt olyan, h az egyik tárgyból kiderült, h a zh-n kb mindenki csalt és ugyanazt lett be adva, a büntetés: nem 5-t hanem 4-est kapott mindenki. Tanítás pont semmi, egész óra facebook és játék... Ez a webprogramozói-képzés volt, a többit nem tudom, h milyen, de sejtem, h nem magasabb színvonalú.
2012. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!